You are here:

Implanty stomatologiczne Szczecin

Dla kogo przeznaczone są implanty stomatologiczne?

Implanty stomatologiczne to rozwiązanie, które w ostatnich latach staje się bardzo popularne. Na zabieg decydują się te osoby, które borykają się z brakami w uzębieniu. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest fakt, że implanty stomatologiczne Szczecin pozwalają uzupełnić nawet duże braki w uzębieniu.

Implanty stomatologiczne Szczecin niestety wciąż nie są procedurą tanią. Wadą tego rozwiązania jest fakt że w żaden sposób nie są one refundowane przez NFZ – chyba że do utracenia zębów doszło na skutek wypadku. Dlatego też te osoby, które są przygotować się na zabieg założenia implantów, muszą przygotować się na wydatek rzędu kilku, a nawet kilkunastu tysięcy zł.

Na implanty stomatologiczne Szczecin może zdecydować się każda osoba, która ma dość braków w uzębieniu. Nie ma co się oszukiwać – niekompletny uśmiech jest problemem, który może znacznie podkopać ludzką pewność siebie. Nie mówiąc już o tym, że na dłuższą metę może prowadzić do powstawania wad zgryzu.

Pacjent musi pamiętać o tym, że decydując się na implanty stomatologiczne Szczecin, zobowiązany jest do wykonania szeregu badań, które mają za zadanie określić, czy nie istnieją przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Odpowiednie wyniki badań to dla lekarza gwarancja, że zarówno sam zabieg, jak i proces gojenia po nim, przebiegną prawidłowo.

Posted by: admin

Back to Top